Jasełka 2015

video

Jasełka 2015

video

Jasełka 2015

video

Podczas najbliższych  lekcji  Wychowania Fizycznego w poszczególnych  klasach, odbędzie się test  sprawności  fizycznej

"Bieg po kopercie 5 x 3 metra. "

Wykonanie: na wybranym miejscu oznaczonym  słupkami prostokąt o wymiarach 5 x 3 m. Na sygnał gwizdkiem start z wysokiej pozycji po komendzie "gotów". Bieg sprintem drogą  omijając słupki bez dotykania ich. Bieg w ten sposób wykonywany jest trzykrotnie.

Ocena: wynik próby stanowi czas, jaki został uzyskany w trzech nieprzerwanych próbach  biegu .

link do  filmiku:https://youtu.be/k5f2-7c7VkU

Bieg po kopercie

Pozostały  dwa mecze sparingowe  w ramach  SLU przed Finałem  Wojewódzkim  Unihokeja.. Kto z uczniów   będzie reprezentował  Gimnazjum na zawodach , pan  Adam Dmitrzak (trener) "ma trudny  orzech  do  zgryzienia". Każdy  zawodnik  daje z siebie 100% podczas treningów...
 
 
SLU strona www

 

W dniach 13-14 .o1.2016 ,  odbyła się dwudniowa wycieczka na narty. Wycieczka została zorganizowana dla zainteresowanych  uczniów, którzy    chcieli  doskonalic swoje umiejetności  w jeżdzie na nartach  czy  desce.Tym razem  pojechaliśmy  do  Ośrodka Narciarksiego  Chyrowa-Ski. Uczniowie pod opieką nauczycieli przez dwa dni doskonalili swoje umiejętności. Podczas zaplanowanych  zajęć rekreacyjno  -sportowych ,pogoda dopisała ..

 

2a1a

 W dniu 21.01 (czwartek) o godzine 16.30 w sali gimnastycznej spotkanie z rodzicami uczniów klas 1-3

Temat: Zasady BHP na zajęciach wychowania fizycznego

Nauczyciel prowadzący: Marcin Pudło

Czas trwania: około 30 minut

Spotkania z wychowawcami

Klasa Dzień Nazwisko wychowawcy          NR SALI GODZINA
1a 21.01 Pawlecka Renata    11    17.00
1b 21.01 Katarzyna Krawiecka    13    17.00
1c 21.01 Aneta Czopor      8    17.00
1d 2101 Bożena Pelczar      4    17.00
2a 21.01 Janowska Zdzisława      16    17.00
2b   Dagmara Zulewska Wywiadówka odbędzie się w innym terminie.   
2c 21.01 Małgorzata Jezior      5    17.00
3a 2101 Jasińska Magdalena      14    17.00
3b 21.01 Łącka Joanna      15    17.00
3c 21.01 Nagórny Agnieszka        7    17.00
3d 21.01 Fil Aneta    biblioteka    17.00

Tenisiści stołowi z naszej szkoły awansowali do półfinału wojewódzkiego.

Zawodnicy grali w składzie:

Przemysław Kozioł 2b i Piotr Gomułka 3a.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki na kolejnym szczeblu

Wyniki konkursu

na najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową

w języku angielskim:

1 miejsce: EMILIA STEFAŃSKA 2A

2 miejsce: ALEKSANDRA MAZGAJ 3A, NATALIA KOCZEŃ 2A

3 miejsce: KORNELIA SZCZECIAK 2C, KLAUDIA JÓZEFEK 2B

wyróżnienia:

Katarzyna Teper 3b

Martyna Kadubiec 2b

Karolina Zarzyka 3c

                                                                                                   Gratulujemy